Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki Rząska – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek w Małopolsce

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

970 000 zł2 539 m² 382,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży wyjątkowej działki z rozpoczętą inwestycją. Rząska ul. Krakowska - bezpośrednie sąsiedztwo Krakowa W jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji podkrakowskich.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł3 100 m² 225,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Rząska gm.Zabierzów, przy ul. Poziomkowej. Powierzchnia działki 31 arów, wymiary około 28 m x 110 m. Nieruchomość przylega do ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

3 950 000 zł2 824 m² 1 398,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

|R| Property prezentuje unikalną inwestycję w malowniczej okolicy Małopolski, która oferuje niepowtarzalną szansę na stworzenie własnego wymarzonego domu lub inwestycję o wysokim potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł800 m² 362,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana O pow. 800 m2 W rejonie zjazdu Z autostrady A4 W rząsce. Działka nr 25/2 (przed podziałem) w Rząsce ujęta jest w terenach zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

789 000 zł815 m² 968,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 8,15 ara zlokalizowana w miejscowości Rząska gm. Zabierzów. Działka płaska, położona w I linii zabudowy przy drodze gminnej asfaltowej,.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł1 200 m² 466,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

### oferta dostępna tylko W naszym biurze ###! Polecamy - do sprzedania działkę budowlaną 1200 m2 (12 arów) w miejscowości Rząska (powiat Krakowski). Działka oznaczona w mpzp jako.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł1 500 m² 533 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka płaska ,szeroka z pozwoleniem na budowę w okolicy Zabierzowa. Działka o powierzchni 15 arów w miejscowości Rząska przy asfaltowej gminnej ulicy. Media pełne : woda , prąd.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 500 m² 433,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 15 arów w miejscowości Rząska przy ulica Topolowej. Lokalizacja: rząska położona jest nieopodal Krakowa. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

5 695 000 zł6 700 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka inwestycyjna budowlana o pow. 67 arów zlokalizowana w miejscowości Rząska gm. Zabierzów. Działka płaska, położona w I linii zabudowy przy drodze gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 220 m² 778,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka budowlana o pow. 12,20 ara zlokalizowana w miejscowości Rząska gm. Zabierzów. Działka płaska, położona w I linii zabudowy przy drodze gminnej asfaltowej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł3 600 m² 444,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlano-rolna o pow. około 36 arów (w tym około 23 ara części budowlanej ) zlokalizowana w miejscowości Rząska gm. Zabierzów. Działka lekko nachylona, położona.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł2 200 m² 386,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 22 arów w miejscowości Rząska przy ulica Topolowej. Lokalizacja: rząska położona jest nieopodal Krakowa. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł1 220 m² 729,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w prestiżowej części Rząski - ul. Polna | 1220 m | 890 000 zł (do negocjacji) Doskonała lokalizacja | Piękny widok | Media w drodze | mpzp - zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

690 000 zł1 000 m² 690 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w Szczyglicach (gm. Zabierzów). Teren na wzniesieniu, nachylony na południe z ładnymi widokami na okolicę. Przybliżone wymiary to 37m na 27m. Działka znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rząska +2 km

800 000 zł1 200 m² 666,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż widokowa działka pod dom jednorodzinny - 12 arów - Szczyglice Gmina Zabierzów Objęta planem 104mn Działka na wzgórzu, widokowa, lekkie nachylenie, wystawa południowa. szerokość: 22 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rząska +2 km

820 000 zł8 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, oferuję na sprzedaż dużą działkę o powierzchni 8200 mkw położoną w malowniczej i dynamicznie rozwijającej się miejscowości Modlniczka w gminie Wielka Wieś. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rząska +3 km

500 000 zł1 208 m² 413,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 12 ar położona w Modlniczce. Działka ogrodzona, oglądanie możliwe wyłącznie po umówieniu spotkania z agentem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rząska +3 km

3 000 000 zł2 707 m² 1 108,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Strategiczna działka usługowa | modlniczka | mpzp | top lokalizacja inwestycyjna Działka usługowa | mpzp | Doskonała ekspozycja | Dynamicznie rozwijający się korytarz biznesowy | Blisko S52 i A4 |.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rząska +3 km

Działka komercyjna

Modlniczka

3 000 000 zł2 707 m² 1 108,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Unikalna działka usługowa o powierzchni 27,07a położona w Modlniczce gmina Wielka Wieś. Nie sprzedajemy ziemi - sprzedajemy strategiczną lokalizację dla rozwoju biznesu. Ta działka to.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rząska +3 km

388 000 zł1 800 m² 215,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Słoneczna d ziałka zagrodowa w Modlniczce Oferujemy pięknie nasłonecznioną działkę zagrodową o powierzchni 18 a i wymiarach ok. 17 x 105 m. Działka o ekspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rząska +3 km

3 000 000 zł2 700 m² 1 111,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka usługowa zlokalizowana w miejscowości Modlniczka gm. Wielka Wieś o powierzchni 2 7 arów. Działka płaska w kształcie zbliżonym do prostokąta o wym. 37,5m/.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rząska +3 km

1 350 000 zł1 800 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Płaska działka budowlana o pow. 1800 m2 położona w Zabierzowie k/ Krakowa. Dojazd do działki asfaltową, boczną drogą gminną. Ma kształt zbliżony do prostokąta o szerokości ok.36m.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rząska +4 km

987 000 zł2 820 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlano-usługowa o pow. 28,2 ar w Zabierzowie k/krakowa. Nieruchomość położona w cichej i spokojnej okolicy. Niedaleko do marketu, przedszkola, kościoła.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rząska +4 km

890 000 zł3 098 m² 287,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Kształtna działka budowlana o powierzchni 3098 m2, położona w m. Ujazd gm. Zabierzów. Dojazd do działki asfaltową drogą gminną oraz drogą prywatną ok.45m ( udział we współwłasności).

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rząska +4 km

Działka, ul. Polna

Zabierzów

435 000 zł1 240 m² 350,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wszystkie działki objęte zostaly już rezerwacją! mint Property prezentuje na sprzedaż 4 działki budowlane w miejscowym planie zaznaczone jako tereny mu1 i częściowo zl, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rząska +4 km

935 000 zł2 100 m² 445,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecamy! - do sprzedania bardzo ładną (widokową) działkę budowlaną 2100m2 (21 arów) w Zabierzowie (powiat Krakowski). Przedmiotowa nieruchomość gruntowa zabudowana jest domem wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rząska +4 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jodłowa

Rząska,małopolskie

560 000 zł1 200 m² 466,67 zł/m²

 

 

 

Rząska,małopolskie

560 000 zł1 200 m² 466,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Balicka

Rząska,małopolskie

3 400 000 zł3 400 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Usługowa , możliwy dojazd tir , prawie 32 arowa okolice ul balickiej , objęta planem zagospodarowania pod : hotelarstwo, gastronomie, obiekty administracyjne i biurowe, centra logistyczne, parki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jodłowa

Rząska,małopolskie

560 000 zł1 200 m² 466,67 zł/m²

 

 

 

Rząska,małopolskie

560 000 zł1 200 m² 466,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Topolowa

Rząska,małopolskie

650 000 zł1 500 m² 433,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Topolowa

Rząska,małopolskie

850 000 zł2 200 m² 386,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Ogrodowa

Rząska,małopolskie

789 000 zł815 m² 968,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 8,15a - Rząska, ul. Ogrodowa | Widokowa | mpzp | Prestiżowa lokalizacja Wyjątkowa oferta dla osób szukających miejsca pod dom w zielonej, spokojnej, a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Polna

Rząska,małopolskie

950 000 zł1 220 m² 778,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w prestiżowej części Rząski - ul. Polna | 1220 m | 950 000 zł (do negocjacji) Doskonała lokalizacja | Piękny widok | Media w drodze | mpzp - zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Rząska,małopolskie

1 050 000 zł1 222 m² 859,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mamy przyjemność Państwu zaprezentować działkę o powierzchni ponad 12a w podkrakowskiej Rząsce położonej w Gminie Zabierzów. Nieruchomość z bezpośrednim dojazdem poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jodłowa

Rząska,małopolskie

560 000 zł1 200 m² 466,67 zł/m²

 

 

 

Rząska,małopolskie

690 000 zł800 m² 862,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną z pozwoleniem na budowę, w Rząsce, przy granicy Krakowa. Działka jest zlokalizowana w trzeciej linii od ulicy Balickiej. Jest płaska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jodłowa

Rząska,małopolskie

560 000 zł1 200 m² 466,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Słoneczna

Rząska,małopolskie

492 360 zł746 m² 660 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Rząsce przy ul. Słonecznej - 746 m Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 746 m położona w miejscowości Rząska (gmina.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij