Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana, ul. Poziomkowa

Poziomkowa, Rząska, małopolskie

  • 849 000 zł
  • 1 519 m²
  • 558,92 zł/m²

Zdjęcie

Monika Sosnowska...

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Poziomkowa

Poziomkowa, Rząska, małopolskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

849 000 zł

1 519 m²

558,92 zł/m²

Działka budowlana, ul. Poziomkowa

Zaktualizowane: 22 maja 2026

849 000 zł 1 519 m² 558,92 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 849 000 zł (558,92 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 1 519 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 37m; szerokość: 81m; teren płaski, pusta
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie częściowe
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja

Lokalizacja

Opis nieruchomości

DZIAŁKA BUDOWLANA 15,19 AR - RZASKA, ZABIERZÓW

Do sprzedaży działka budowlana o pow. 1519m2 zlokalizowana w Rzęsce, przy ul. Poziomkowej.

Doskonała oferta inwestycyjna. Działka posiada zatwierdzony projekt zagospodarowania terenu oraz złożony wniosek o pozwolenie na budowę dwóch wolnostojących budynków jednorodzinnych

Dogodna lokalizacja, cisza i spokój z jednoczesnym szybkim dojazdem do Krakowa, lotniska w Balicach oraz na autostradę. (...)

Agent

Monika Sosnowska-Rainer

510 131...

510 131 177

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Monika Sosnowska-Rainer

510 131...

510 131 177

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Monika Sosnowska-Rainer

Zostaw telefon, oddzwonimy