Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe na sprzedaż Rząska - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Biuro, ul. Prochowa

Grzegórzki,Kraków(Rząska + 9 km)

820 000 zł37,50 m² 21 866,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Unikatowy Business Unit 37,5 m | Soho Residence, kraków Nie szukaj lokalu - zainwestuj w adres, który pracuje na Ciebie. Prezentujemy wyjątkową nieruchomość w standardzie High-End,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

315 000 zł25,37 m² 12 416,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal usługowy znajdujący się atrakcyjnej lokalizacji, 15 minut od Starego Miasta. Oferowany lokal to prosty sposób na.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane

Zabłocie,Kraków(Rząska + 9 km)

2 660 000 zł136,78 m² 19 447,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesna przestrzeń biurowa na Zabłociu idealna inwestycja lub siedziba firmy Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość zlokalizowana w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Zabłocie jednym.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł19,13 m² 26 084,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal inwestycyjny z gotowym modelem najmu krótkoterminowego. Oferta dotyczy w pełni wykończonego lokalu usługowego o powierzchni 19,51 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 469 000 zł100,80 m² 14 573,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Na sprzedaż dwupoziomowy lokal o powierzchni 100,80 m2 położony tuż obok Galerii Bronowice przy ul. Chełmońskiego 109 w Krakowie! wyłącznie U nas! agentów zapraszam do współpracy!.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Lekarka,Wieliczka(Rząska + 21 km)

1 690 000 zł226 m² 7 477,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Do sprzedania piękny dom położony w Wieliczce przy ul. Na Stoku. Wolnostojący dom położony na 5 arowej ogrodzonej działce. Ma około 226 m2. W 2013 roku przeszedł remont oraz odnowienie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł196,54 m² 6 105,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

| do sprzedania atrakcyjny obiekt obecnie użytkowany jako sklep w Maszkowie. Sprzedawany obiekt to budynek gospodarczy z zezwoleniem na prowadzenie działalności gospodarczej. Budynek parterowy (z.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł288 m² 10 413,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Mam przyjemność zaprezentować ofertę zakupu budynku usługowo-mieszkalnego o łącznej powierzchni 288 m2 przy ulicy Łokietka w Krakowie. Lokalizacja: lokalizacja łączy idealnie spokój domu.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane

Prądnik Biały,Kraków(Rząska + 9 km)

3 769 000 zł377 m² 9 997,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko U nas Na sprzedaż pakiet lokali użytkowych o łącznej powierzchni 377m 2 usytuowanych na parterze w budynku usługowo-handlowo-mieszkalnym przy ulicy Rusznikarskiej 14a. Oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

905 000 zł164 m² 5 518,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Bardzo dobra inwestycja za bardzo dobrą cenę! Nieruchomość: na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 118,70 m na 3 kondygnacji budynku przy ul. Solskiego w dzielnicy Krowodrza.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy Rząska

Rząska,małopolskie

1 500 000 zł175 m² 8 571 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Rząska - Na sprzedaż lokal z możliwością mieszkalną lub usługową 2 km od wjazdu na autostradę! Powierzchnia - 175 m2 Działka - 21 ar Klimatyzacja - tak Ogrzewanie - gazowe Monitoring - tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Rząska

Rząska,małopolskie

1 700 000 zł175 m² 9 714 zł/m²

 

 

 

Rząska,małopolskie

470 000 zł250 m² 1 880 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Okazja - nowa niższa cena! Dom idealny na prowadzenie działalności gospodarczej! rząska k/ Krakowa

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij